10 dni!

Na naszej stronie licznik miarowo odlicza czas do załogowego wyzwania sezonu. Lista startowa zamknięta, szaleńczy wir organizacyjny ciągle się rozkręca…

Do tegorocznej edycji SailBook Cup zgłoszonych jest ponad 40 jachtów i kilkuset żeglarzy! Przed nami 600 mil adrenaliny i rywalizacji z jednym małym pitstopem. Visby czekać będzie na uczestników tradycyjnie – dozą historii i hanzeatyckim klimatem.

Turystyczna grupa OPEN zgromadziła wszystkie najszybsze maszyny południowego Bałtyku, począwszy od AdrenaSea przez Fujimo i Oiler.pl po największy jacht regat – 44-tonowego Barnabę! Oj będzie się działo! O srebrny dzbanek SailBook.pl powalczą jachty z najpopularniejszej klasy w Polsce – KWR. Czy wytypowaliście już swojego lidera? W klasie ORC tu zebrali się najambitniejsi ściganci. Jest ona najdokładniejszą z formuł wyrównawczych. Jachty startujące w ORC rywalizują o Puchar Senatora RP. 

Pierwszy trening kondycyjny w przeddzień startu – 15 lipca. Przy dzikim dziku spotka się masa pozytywnych osób by podzielić się przedregatowymi emocjami i aktywować na cały tydzień atmosferę SailBook Cup. Tego samego dnia na sopockim molo stanie również namiot fundacji DKMS w którym to namiocie będzie można zarejestrować się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych Polska. 

2016-07-05 15_38_05-umowa,pismo-zgoda,plakat,notka,pomoce,filmik - news@sailbook.pl - SailBook.pl (p
W tym roku po raz kolejny do grona wpierających regaty SailBook Cup dołączyła firma Marine Works zajmująca się wsparciem technicznym dla sektora morskiego. Firma zapewnia obsługę m.in w sektorach komfort, układy manewrowe, elektrotechnika, akcesoria zaburtowe i osprzęt żeglarski. 

 
 
 
 

Komentarze


Archiwum