25 załóg już zgłoszonych!

 

Do rozpoczęcia naszych regat pozostało jeszcze kilka miesięcy, a na liście zgłoszeń mamy już 25 jachtów! Jest nam niezmiernie miło, że wiele z nich to uczestnicy poprzednich edycji. Dla nas jako organizatorów jest to najlepsza odpowiedź na pytanie czy podobały Wam się regaty Sailbook Cup i motywacja by z roku na rok dążyć do doskonałości. Hasłem naszych regat zawsze było „od żeglarzy dla żeglarzy” dlatego zapraszamy do nadsyłania swoich uwag/pomysłów co możemy zmienić aby regaty były jeszcze lepsze. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie i eliminowania pojawiających się błędów. Jak zawsze zapraszamy Was do współtworzenia tego żeglarskiego wydarzenia na wszystkich płaszczyznach!

Jeśli nie macie kompletnej załogi lub chcecie wziąć udział w regatach, ale nie macie jachtu koniecznie zajrzyjcie na nasz profil na facebooku – pojawia się tam coraz więcej ogłoszeń. Na pewno uda się skomunikować Was ze sobą!

image description image description image description image description image description  162  image description image description   image description 2015'07'18 Sopot SailBook CUP -358 image description   2015'07'18 Sopot SailBook CUP -288  IMG_8415

więcej informacji o zgłoszonych jachtach znajduje się w zakładce Zgłoszenia

 

Pragniemy również poinformować, że patronat medialny nad VI edycją Sailbook Cup objęło Radio Gdańsk, Magazyn Wiatr oraz portale OficynaMorska.pl i PortalMorski.pl.

radio gdansk-01  wiatr2-01   Portal_Morski_logo_cmyk 600 dpi_druk       image description 

 

Komentarze


Archiwum