W tym roku akcja marSZPIKiel !

marSZPIKiel_logo1

Po zeszłorocznej SailBookCupowej akcji „Płynę dla Leo” postanowiliśmy po raz kolejny przy okazji regat zorganizować akcję dodatkową by spożytkować pozytywną energię uczestników regat na dobry cel. I tak narodziła się współpraca SailBook Cup z Fundacją DKMS której owocem będzie akcja „marSZPIKiel” odbywająca się 15 i 16 lipca 2016 w Sopockiej Marinie. 

marSZPIKiel” to tzw. Dzień Dawcy. A tak w zasadzie w naszym przypadku dwa dni :) W piątkowe popołudnie i sobotni poranek będzie można przy naszym biurze regat zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców komórek macierzystych DKMS oraz wesprzeć działania Fundacji. Wystarczą na to jedynie: wypełnienie formularza oraz poświęcenie 2 minut na pobranie wymazu.

Na świecie co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę. Ratunkiem dla nich może być przeszczep szpiku lub komórek macierzystych od osób niespokrewnionych. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „marSZPIKiel” – Wasz udział może rozwiązać problem Waszego Bliźniaka Genetycznego (Tak! prawie każdy człowiek na świecie ma swojego bliźniaka o praktycznie identycznym kodzie genetycznym!).

Komentarze


Archiwum