Przyjmujemy zgłoszenia do kolejnej edycji regat SailBook Cup 2015

W ubiegłą sobotę miało miejsce Uroczyste Zakończenie Regat SailBook Cup 2014. Dobiegł końca czas pożegnań IV edycji, nadeszła więc pora na przygotowania do V edycji SailBook Cup!

Od dziś ruszają zapisy do regat SailBook Cup 2015 – można tego dokonać zarówno poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej, jak i mailowo, podając niezbędne informacje nt. jachtu, sternika i załogi.

163

 

Naszą ideą jest tworzenie regat przez żeglarzy dla żeglarzy. Tylko w ten sposób mamy szansę zachować niepowtarzalny klimat naszej imprezy. Co roku staramy się dać z siebie wszystko, aby uczestnicy regat, którzy nam zaufali, mieli powody do zadowolenia z efektów naszej pracy. Nas jest dwoje a żeglarzy corocznie przybywa.

 

Chcesz nam pomóc?

Masz firmę? Chcesz aby Twoja marka stała się rozpoznawalna? A może masz produkt, który chciałbyś zaprezentować żeglarzom? Eventy takie jak regaty to najlepsza możliwość zapewnienia sobie nienachalnej reklamy (marketing szeptany, product placement). Napisz do nas na adres: regaty@sailbook.pl. Jesteśmy elastyczni, co do warunków współpracy.

Masz zapał i energię? Zostań wolontariuszem regat SailBook Cup 2015. Pokażemy Ci jak przygotowujemy naszą imprezę i będziesz miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. Przyda się każdy talent – piszesz, rysujesz, programujesz, robisz zdjęcia, gotujesz. Zapewniamy możliwość odbycia praktyk dla Event Management, E-marketing, Social Media, Public Relations, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Filologia Polska, Filologia Angielska, Grafika Komputerowa, Aplikacje Internetowe i Mobilne.

 

 

Komentarze


Archiwum